Shiatsu, Parmak Masajı Enerjiyi Düzenler

 Shiatsu, Parmak Basıncı Masajı Enerjiyi Düzenler
Bu dengesizlikler, meridyenler olarak bilinen vücuttaki kanallar boyunca belirli noktalara basınç uygulayarak düzeltilir. Enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats’nun ne zaman başladığına dair kesin bir tarih bulunmamakla birlikte, tekniğin binlerce değilse yüzlerce olduğuna inanılıyor. Enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats genellikle baş parmaklarıyla teslim edilir. Bununla birlikte, bazı uygulayıcılar istenen etkiyi elde etmek için parmaklarını,avucunu, dirseklerini ve hatta ayaklarını kullanacaklar.

  

Tipik olarak, bir enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats uygulayıcısı, vücuda sadece birkaç noktaya basınç uygulayacaktır. Burada amaç ikilidir: enerjiyi serbest bırakmak için ( qi Çince, Ki Japonca – telaffuz “chee”) engellenen veya durgun ve geri tükenmiş alanlara enerjiyi getirmek edilebilirEnerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats, akupresure benzer masaj terapisinin Japon bir şeklidir. Aslında, enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats kelimesi kelimenin tam anlamıyla “parmak basıncı” anlamına gelir. Akupressür’de olduğu gibi, enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats kavramları da vücudundaki enerji dengesizliklerini düzelterek sağlığı geliştirebilir ve iyileşmeyi kolaylaştırabilir.

Shiats Baskı uygulamanın yanı sıra, enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats uygulayıcıları meridyenlerin üstünde ve çevresinde yumuşak dokuları manipüle edebilir ve tedavinin bir parçası olarak pasif ve aktif germe egzersizleri yapabilir.Bilimsel olarak, enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats mükemmel bir ağrı kesici şeklidir. 

Araştırmalar geniş basınç uygulamasının vücut tarafından üretilen doğal ağrı öldürücü maddeler olan endorfinlerin salınmasını başlattığını gösteriyor. Enerjistmasor Emre Karakaya bilgilendirdiği shiats, adrenalin ve diğer stres hormonlarının seviyelerini düşürebilir, böylece rahatlatıcı bir etki yaratabilir.

indeks: shiats, Parmak masajı, Enerji, Emre Karakaya, Enerjist Masör, Akupressür,

 

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.faydaliyasam.com
www.naturlebens.com
www.bitkiveinsan.com
.
UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metin ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.
.

.

.

Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.


.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.


.

————

———-

loading…————

————
———-
————

.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir