Akupunktur Parmak Basıncı Masajı Ağrılara Faydalıdır

İnsan sağlığında yaşam gücü Parmak basınç masacı Akupunktur masajı, bazen “needleless Vucuda faydalı parmak basınç masacı Akupunktur” olarak adlandırılır, çünkü her iki iyileştirme biçimi de istenilen sonuçların elde edilmesi için aynı noktaları kullanır.
*******

Ana fark, bir Vucuda faydalı parmak basınç masacı  Akupunkturçunun iğneler sokarak noktaları uyarması, buna karşılık bir Vucuda faydalı parmak basınç masacı  Akupunkturcu parmak basıncıyla aynı noktaları uyarmasıdır  insan sağlığında Vücuttaki spesifik noktaların uyarılması, endorfinlerin (ağrıyı hafifleten vücut tarafından üretilen kimyasallar) salın masacı tetikleyebilir. Bu noktalara basmak, kas gerginliğini gidermekte ve iyileşme sürecine yardımcı olmak için hayati enerji ya da “yaşam gücü” olan kan dolaşımını ve qi’yi (çerez olarak telaffuz edilmektedir) teşvik etmektedir.

Vucuda faydalı parmak basınç masacı  Akupunktur ve akupunktur biraz benzer.   Endorfin salındığında ağrı engellenir ve etkilenen bölgeye kan ve oksijen akışı artar. Bu kasların rahatlamasacı a ve iyileşmeye neden olur. Akupresürde, geleneksel Çin tıbbı konseptlerinin çoğunda olduğu gibi, lokal semptomlar tüm vücudun durumunun bir ifadesidir. 
##*##*
Vucuda faydalı parmak basınç masacı  Akupunktur, bazılarının akupunkturdan bile daha yaşlı olduğuna inanan eski bir şifa şeklidir. Parmakların (ve bazı durumlarda ayak parmaklarının) vücudun kendini iyileştirme kabiliyetini artırmak için cildin yüzeyindeki önemli noktalara baskı yapmasacı ı gerektirir.

Doğru uygulandığında, insan sağlığında akupresür dolaşımı arttırır, gerginliği azaltır ve vücudun rahatlamasacı sağlar. insan sağlığında gerilimi azaltmak, bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı olmasacı ı sağlar. Bununla birlikte, insan sağlığında akupresürü aniden uygulamak veya tedavi sırasında çok fazla kuvvet kullanmak morluk ve rahatsızlık yaratabilir. Karın, kasık, koltuk altı veya boğazdaki noktalara basınç uygulamak için büyük özen gösterilmelidir. insan sağlığında geçici olarak görülen yara izlerine, yanıklara, enfeksiyonlara ya da cilt lezyonlarına sahip olan kadınları tedavi etmek için özel dikkat gösterilmelidir.

indeks:acupuncture, endorphin, Chinese medicine, Aküpresür, insan, Akupunktur, endorfin, Çin tıbbı, qi, life force, acupressure, human,  qi, yaşam gücü,

https://faydaliyasam.com/pancar-kereviz-ve-havuc-suyu-ile-kanseri-bitirir/

https://www.naturlebens.com/zemzem-suyu-genclestirir/

https://www.bitkiveinsan.com/insanda-uzun-sac-anten-etkisiyle-duyargadir/

******

https://www.bitkiveinsan.com/guzelligin-sirri-kara-uzumdedir/

https://www.enerjistmasor.com/shiatsu-parmak-basinci-masaji-enerjiyi-duzenler/

https://www.humancurative.com/tahin-cocuklarin-beyin-ve-zekasini-gelistirir/

*#
*#

1.065 thoughts on “Akupunktur Parmak Basıncı Masajı Ağrılara Faydalıdır

  1. Geri bildirim: Humancurative
  2. Geri bildirim: Faydalı Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir