Yumuşak Doku Masajı insana Yararlıdır

Yumuşak Doku Masajı insana Yararlıdır
Yumuşak doku masajı kas, fasya ve yara dokusu da dahil olmak üzere vücudun yumuşak dokularını tedavi etmek için kullanılan herhangi bir yöntem için genel bir terimdir.

Kullanılan yaygın yöntemler İsveççe , miyofasyal salınım , derin doku masajı , tetik nokta tedavisi , bağ dokusu masajıdır . Diğer masaj terapisi türleri gibi Enerjistmasor Emre Karakaya anlatımında Rus masajı da kişisel teması içerir. Meslek ahlakına aykırı temas olasılığını azaltmak için uygulayıcıların bilinen bir düzenleyici kuruma bağlı olduğundan emin olmak önemlidir.

  

Masaj yanıklarda, derin ven trombozunda (kan pıhtıları), bulaşıcı hastalık taşınması durumunda veya masajın açıkça uygunsuz olacağı diğer durumlarda kullanılmamalıdır. Kanser hastalarında, masajın hastalığın yayılmasına neden olduğuna dair bir kanıt yoktur.

Bununla birlikte tümör alanlarına doğrudan baskı uygulamaktan kaçınmak mantıklı olacaktır. Kalp krizinin ardından masajın tavsiye edilebilirliği üzerine tartışmalar vardır. Enerjistmasor Emre Karakaya Bazı araştırmalar kalbin nazik masaj ile aşırı derecede zorlanmayacağını ileri sürmüştür ama bu konu hekim ile görüşülmelidir. Masaj toplardamar iltihaplanması durumunda da tavsiye edilmemektedir.

  

Enerjistmasor Emre Karakaya anlatımında Rus Masaj terapisinden kaynaklanan karşıt etkiler oldukça nadirdir ve genellikle aşırı derecede kuvvetli yöntemlerle veya kontrendike olduğunda kullanılması ile ilişkilidir.

indeks: shiats, Yumuşak Doku Masajı, kas, faysa, yara dokusu, Doku, Enerji, Emre Karakaya, Enerjist Masör,

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.faydaliyasam.com
www.naturlebens.com
www.bitkiveinsan.com
.
UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metin ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.
.

.

.

Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.


.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.


.

————

———-

loading…————

————
———-
————

.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir