Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 5

Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 5
İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk Baş ağrısı, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklara karşı. Yeşil renkle ilgili chakraları düzgün çalışan kimseler vicdan sahibi ve adil kişilerdir. Bu renk merkezi özellikle ruh sağlığı açısından çok önem taşıyan bir merkezdir. Şayet yeşil renkle uyum hali içinde bulunan bu chakra düzenli çalışmıyorsa, bu kişiler kötü kalpli ve kindar bir kişilik sergilerler. Arkadaşlarına ihanet edebilir ve başkalarıyla asla işbirliği içinde olmazlar. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil renk ruh ile beden arasında denge ve uyum kurulmasında önemli bir renktir. Bu renkle ilgili tedavi esnasında sodyum, bakır, nikel, krom, kobalt, azot, klorofil, demir sülfat gibi elementlerin hastanın üzerinde bulunması tavsiye edilir. Baş ağrısı, kan çıbanı, kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklar hep bu merkezin düzensiz çalışmasından dolayı ortaya çıkar. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk Tedavi devam ettiği süre boyunca bol miktarda yeşil sebze ve meyvelerin yenilmesi tavsiye edilir. Yeşil/Kalp çakrası Kalp, dolaşım sistemi, kollar ve akciğerlere hitap eder. Yeşil, kas dokusunu uyarırken kanı güçlendirir. Sizi dengede tutar. Duygusal sorunlarınız olduğu zaman yeşil renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil aynı zamanda bereketin rengi olduğundan maddi konularla ilgilendiğiniz dönemlerde yeşil renkte kıyafetlere yaşamınızda daha çok renk vermelisiniz. Kıskançlıktan ve negatif enerjilerden kurtulmak için yeşil iyi bir seçimdir. Kıskançlıktan ve negatif enerjilerden kurtulmak için yeşil iyi bir seçimdir.

İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk Anahata ya da kalp chakrası yeşil enerjiyi emer dolaşımı, kalbi ve heyecanları yönetir. Sık sık yeşil giymek aşkta takıntılı olma eğilimini ortaya koyar. Ne zaman giymelisiniz? Sabırlı ve yardımsever olmaya ihtiyaç duyduğunuz her an. Yeşil verimlilik, cömertlik ve denge ile bağlantılı olan renktir. Yine de sık sık yeşil giymek dalgınlık eğilimi göstermenize neden olabilir. Duygularınızı ifade etmek istediğiniz zaman yeşile, kendini ifade etme rengi olan sarı bir dokunuş ekleyin. İş hayatında yeşil, mantıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Çocuklar yeşili severler, onlarla çalışan kişiler için yeşil ideal bir renktir. Ne yemelisiniz? Üzüm, bezelye ve fasulye gibi yeşil besinler sakinleştirici ve stresten arındırıcı bir etkiye sahiptir. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk Dikkatin ve konsantrasyonun rengidir. Bu, yemyesil bir ormana dalan kisideki ilk refleksi olmasi ile izah ediliyor. Bu rengi sevenler, saglam bir iradeye ve baskalarini kontrol etme yetenegine sahiptirler. Asiri yesil, kisinin süper denetimini, hafif yesil ise bosvermisligi simgeler. Trafik lambalarında yeşil ışık geç anlamındadır. Arabanın kısa farlarını yaktığımızda panelde gösterge olarak yeşil ışık yanar. Paralı yola (otobana) çıkmadan önceki trafik levhaları ve şehirler arası yollardaki uzaklıkları gösteren trafik levhaları da hep yeşil renklidirler. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil de güven, huzur, rahatlatıcılık, dinlendiricilik ve kısmı bir derinlik söz konusudur. Yeşilin; tutarlılık, kişilik, sadakat, büyüleyicilik, fanatizm ve seviyeli bir şovenizmi..? ifade ettiğini söyler. Ormanlar koyu yeşilken, yeni çıkan otlar ise açık yeşildir. Bankaların logolarında maviden sonra yoğunluklu olarak kullanılan ikincil renk yeşildir. Yeşilin doğallığı, doğa rengi olması ya da doğa ile bütünleşmesinin gereği olarak vejeteryanlıkta da yoğun olarak kullanılan bir renk olması söz konusudur. Yeşil yaratıcılığı körükler. Yatak odasının yeşile boyanması ailenin huzurunu, mutfak duvarlarının yeşille bezenmesi de aşçıların üretkenliğini motive eder. İnsan sağlığında dinlendirici faydalı kromoterapi Yeşil renk Hastanelerde hastalar rahatlasın diye yeşil renkten yararlanılırken, ameliyathanelerde doktorlar yeşil elbise giyerler. Ve ameliyat olan hastanın cerrahi müdahale yapılan yerinin dışındaki bütün vücudu yeşil bir bez ile örtülür. Yine bir hadise göre de gözünü dinlendirmek isteyenlerin yeşile bakması salık verilir.

Yeşil rengi diğer renklere göre ilk sıraya yerleştirenler; yeniliklere ve yaratıcılığa hayranlık duyar ve yaratıcı bir insan olmaya çalışırlar. Kolay elde edilen şeylerdense zor elde edilen başarıların peşinde koşarlar. Toplumda ünlü bir insan olmayı ve geniş bir çevre edinmeyi arzularlar. Öncelikle kendi düşüncelerinin, değer yargılarının ve görüşlerinin doğruluğuna inanırlar.

indeks: Color therapy, art Iherapy, alternative treatment, renk, zihin, beden, duygu, denge, canlılık, Spor, fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, sanat terapisi, alternatif tedavi,

.

Aromaterapi Masajı Yararlıdır

Zero Balancing, Kronik Ağrılara Şifadır

Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.

Yumurta Kas Geliştirir.

.

—–

loading…

—–
—-
.

Bilgi kaynaklarımız:
www.enerjistmasor.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

www.google.com

UYARI:
Sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

—–


—–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir