Zero Balancing, Kronik Ağrılara Şifadır

Zero Balancing, Kronik Ağrılara Şifadır

Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing, “kemik enerjisi” ya da iskelet sisteminin enerjisiyle ilgilidir. Uygulama dengesizliği gidermek, canlılığı geri kazandırmak ve stres giderme ve ağrı azaltılmasına yardımcı olmak için vücudun enerji ve fizyolojik yapısı ile çalışmayı amaçlıyor. Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing, çalışması tam giysili müşteriler için yapılır ve oturumlar genellikle yaklaşık 30-45 dakika sürer.


Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing, Sıfır Dengeleme, vücut enerjisini vücut yapısıyla hizalamanın basit, ancak güçlü ve pratik bir yöntemidir. Batı biliminin temel ilkelerini beden, zihin ve ruhun doğu kavramlarıyla bütünleştirir. Enerji ve yapı arasındaki dengesizlikleri düzelterek, Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing uygulayıcısı fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığı geliştirebilir. Sıfır Dengeleme oturumu yumuşak sıkıştırma, germe ve bükülmeden oluşur.


Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing, Bir Sıfır Dengeleme oturumu genellikle 30 dakika sürer ve müşterinin giyimiyle yapılır. Sıfır Dengeleme terapisi, fizik bedenin vücuttaki enerjiyle uyum sağlaması için bir yol keşfetmeye karar verdiği 1973’te Dr. Fritz Smith tarafından tasarlandı. Dr. Smith mükemmel sağlık ve mutluluk elde etmek için vücudu yapısal ve kuvvetli bir şekilde uyumlu hale getirme kararı aldı. Tipik bir Sıfır Dengeleme oturumu, terapistle (Sıfır Dengeleyici olarak da bilinir) başlar ve müşteriye şu andaki yaşam durumları hakkında fiziksel, duygusal ve manevi sorular sorar. Terapist yargılamaya tabi değildir, bu nedenle müşteri için yaşamsal önemi, tedavinin başarılı olması için açık ve dürüst olmalıdır. Bu ilk danışma sonrasında, müşteri ve terapist paylaşılan bilgilere dayanarak Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing terapisinin amaçlarını belirleyecektir. Sıfır Dengeleyici, müşterinin duygusal durumunu (denge hali, stres vb.) Fiziksel durumlarıyla (rahatlatıcı ağrı, yaralanma ve kronik koşullar) uyumlaştırmak için seansa yaklaşacaktır. Terapist, önce müşterinin yüzü yukarı bakacak şekilde bir masaj masasına yatmasını istemekle bunu yapacaktır. Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing oturumu sırasında hiç yağ veya masaj losyonu kullanılmadığı için müşteri tamamen giysili kalacaktır. Uygulayıcı, parmak uçlarıyla parmak uçlarıyla başlayıp ayağa başlayan parmak uçlarıyla uygulanan ve tüm vücudu müşterinin başına götüren bir dizi çekme tekniği ile tedaviye başlayacak. Sıfır Dengeleme’nin, stresle ilişkili kaygı, kronik baş ağrısı, sırt ve boyun ağrısı gibi çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde ve genel olarak iyi olma hissi yaratarak etkili olduğu söylenir.


Enerjist masör Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancingaraştırmalarında 2010’da 60 kişi farklı çeşitlerinin yağ dokularını azaltmadaki etkinliği üzerine bir araştırmaya katıldı. Katılımcılar üç gruba bölündü ve bir gruba mekanik Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing terapisi, bir gruba manuel lenfatik drenaj, bir gruba ise bağ doku masajı uygulandı. Emre Karakaya şöyle devam etti. Sonuçlar çok ilginçti, üç grup da uyluk bölgelerinin çevresinde küçülme, karın bölgesindeki yağ oranında azalma ve bel / kalça oranında iyileşme yaşadılar. Uyluk çevresi alanında en büyük gelişim bağ doku masajı alan grupta görüldü. Mekanik Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing alanlar ise karındaki yağ kaybında en iyi sonuçları aldı. Bu, pratikte şu anlama gelmekte; Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing vücut boyutuna ve şekline neredeyse anında etki etse bile, ciddi sonuçlar görmek ve kiloyu korumak için yaşam tarzı ve alışkanlıklarda da değişiklik yapmak gereklidir. Masajın vücuda başlıca etkileri şu şekilde sıralanabilir:

Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing Dolaşımı İyileştirir Bütün vücut masajı dolaşımınızı iyileştirir. Böylelikle kan besleyici maddeler açısından daha zengin olur, dokularınıza oksijen taşır ve metabolizmanın atıklarını giderir. Bu atıklar idrar olarak böbreklerden atılır. Yani eğer masajdan kısa süre sonra idrara çıkmak isterseniz, bu iyi bir işarettir. Eğer fazla kilolarınızdan bir kısmının vücudun su tutmasından olduğunu biliyorsanız Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing özellikle faydalı olacaktır. Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing Kas Yapısını Geliştirir Düzenli masaj gerginliği giderir, rahatlamayı sağlar ve kuvvetli uygulandığı yerlerde (mesela basenlerin ve uylukların üstünde) selülit görüntüsünü de azaltabilir. Yoğun Fiziksel Aktivite Sonrasında İyileşme Süresini Kısaltır Eğer spor salonuna veya havuza gitmemenizin sebeplerinden biri egzersizin ertesi günü hissettiğiniz ağrılarsa masajdan iyisini aramayın. Çalışmadan sonra hemen bir Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing yaptırın. Bu masaj bazen etkinlik sonrası olarak anılır ve egzersiz sırasında solunum sonucunda kaslarda biriken laktik asit ve diğer ürünlerin temizlenmesi için yapılır. Sonuç olarak ya hiç ağrı hissetmez ya da daha az hissederseniz ve sonraki egzersizden önce daha olumlu bir bakış açınız olur. Spor masajı terapistleri bu Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing türünde özellikle etkilidirler.


Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing Stresle Baş Etmeye Yardımcıdır. Eğer kilo alımında stres önemli bir faktörse, rahatlatıcı veya iyileştirici bir masajla sakinleşmek, endişelenmeyi durdurmak, duygusal sebeplerle yeme alışkanlıklarını kırmak için faydalı olacaktır. Her ne kadar her tüm Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing türleri kilo verme sürecinizde size yardımcı olacak olsa da özel bir bahsi hak eden türleri vardır. Manuel Lenfatik Drenaj Masajı: Eğer vücudunuzda çok fazla su tutuluyorsa bu çok nazik Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing şekli özellikle etkilidir. Manuel lenfatik drenajın kollardaki ve bacaklardaki sonuçları özellikle çok ciddi olabilir.
Karın Bölgesinde Kendine Masaj: Eğer kabızlığa veya düzensiz bağırsak hareketlerine meyilli iseniz karın bölgesinde düzenli Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing çok büyük fark yaratabilir. Bunun uzun bir vakit alması gerekmez, sadece sağ kalçadan başlayarak, karın bölgenize saat yönünde hareketlerle Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing yapın. Bu şekilde yiyeceğin bağırsaktaki hareketinin yönünde çalışıyor olacaksınız. Bunu günde iki kez, üç dakika boyunca yapmak kabızlığı rahatlatmaya yardımcı olur, karın kaslarının yapısını geliştirir ve birkaç haftada göbeğinize veda edebilirsiniz. Selülitli Bölgelerde Kuvvetli Masaj: Emre Karakaya kemik enerjisi orijinal adıyla Zero Balancing terapistinizden yarım saat boyunca sadece bacaklara, kalçalara ve uyluklara odaklanmasını isteyin. Eğer terapi çok kuvvetliyse ve birçok vurmalı hareket içeriyorsa birkaç gün içinde gözle görülür gelişme elde edebilirsiniz. Düzenli olarak bu masajı yaparak ve fiziksel egzersizle, diyetinizde bir değişiklik yapmadan bile daha küçük beden kıyafetlere girmeniz mümkün.

indeks:   Doku, Enerji, Emre Karakaya, Enerjist Masör, bağ dokusu, fasyaya, fizyoterapist, terapötik, kemik enerjisi, Zero Balancing, fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, stres, kabızlık, kas, faysa, yara dokusu,

 

.

Rus Masajı Faydalıdır.

Adaçayı Depresyona iyi Gelir.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

http://www.bitkiveinsan.com/kizilcik-saglikli-cinsel-yasam-saglar/

—–

loading…

—–
—-
.

Bilgi kaynaklarımız:
www.enerjistmasor.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

www.google.com

UYARI:
Sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

—–


—–

One thought on “Zero Balancing, Kronik Ağrılara Şifadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir