Kış Aylarında Eskimo Masajı Strese Faydalıdır.

Kış Aylarında Eskimo Masajı Strese Faydalıdır.
Eskimo Masajı hakkında İlker çağlardan beri ani hareketlenme ve tabiatın kişiyi soktuğu ani etkiler sonucu Stres oluşan kişideki ani hazır olma durumunda insanoğlunun cevap verme ve sonucunda etken beklemeyle oluşan etkileri kaldırnak için eski çağlardan beri yapılan masajdır.

##*##*

Çoğu kez uygulama baş bölümünü soğuk ve sıcak kompres uyguladıktan sonra alın ve baş kısmın elle ovalamakla gerçekleşir. Kış Aylarında Eskimo Masajı, kadınlar ve çocuklar için terapi ve rahatlama masajı yapan bir masaj işidir. Kış Aylarında Eskimo Masajı, Terapötik yaklaşım, hafifçe ağrı ortadan kaldırmak ve vücuda hareket sağlamak için bir kombinasyonudur. Gevşeme hizmetleri arasında gevşeme masajı, ayak basma ve sıcak taş tedavisi yer alır.

Ayrıntılı bilgi için Hizmetler bölümümüze bakın. Neden yaptığımız şeyleri seviyoruz? Sağlık ve zindelik her zaman Becky için bir tutkudur. Masaj sayesinde diğerlerine daha az stresli ve dengeli bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olur. Bizi neyi ayırt eden şey Kış Aylarında Eskimo Masajı, kadınlara ve çocuklara özel olarak en rahatlatıcı ve terapötik tedavileri sunmak için istek üzerine müşterilere ev sahipliği yapmaktadır.


Stres haliyle kişinin evrenseldir ve her zaman kötü değildir. Kötü atılmış bir topu yakalamak için atladığınızda, önemli bir toplantıdan önce özellikle enerjik bir halde hissedersiniz veya bir araba kazasından kaçınmak için frenleri zamanla vurursanız, stres işini yapar. Kalp ritmini artıran adrenalin ve kandaki şekeri artıran kortizol, enerji sindirim sisteminizden ve bağışıklık tepkilerinden uzaklaşırken, tarih öncesi insanların saldırganlarla savaşması veya kaçmaları yeterlidir.


Bununla birlikte, hiçbir zaman stresden kurtulamadığında, sürekli kavga veya uçuş tepkisi sorunlara neden olabilir. Aslında sabit stresin aslında “sıkıntı” haline geldiğini, negatif stres tepkisinin negatif olduğunu, baş ağrısı , mide bulantısı, kan basıncının yükselmesi, göğüs ağrısı ve uyku sorunları gibi fiziksel belirtilere yol açabileceğini belirtti . Kış Aylarında Eskimo Masajı,  Araştırmalar stresin de ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Bazı semptomları veya hastalıkları kötüleştirebilir “. Davranış değişiklikleri, Kızgın patlamalar, Uyuşturucu veya alkol istismarı, Aşırı veya az yeme, Sosyal çekilme, Tütün kullanımı, Gıda değişiklikleri, kaygı, Sinirlilik veya öfke, Motivasyon veya odak eksikliği, Huzursuzluk, Hüzün veya depresyon, Vücut değişiklikleri, Göğüs ağrısı, yorgunluk, Baş ağrısı, Kas gerginliği veya ağrı, Cinsel dürtü, Uyku, Mide bozukluğu, Masaj Terapisi ve Stres Amerikan Psikoloji Birliği ve farklı ülkelerin Pisikoloji birlikleri tarafından listelenen hemen hemen her semptom masajdan yararlanabilir

 

.Araştırmalar Kış Aylarında Eskimo Masajı, kalp ve kan basıncınızı düşürebildiğini, kaslarınızı rahatlattığını ve vücudunuzun doğal “iyi hissetmek” için kimyasal olan endorfin üretimini artırabildiğini göstermiştir. Serotonin ve dopamin de masaj yoluyla salınır ve sonuç akut veya kısa süreli stres kadar üstesinden gelmek için kronik ya da alışkan hale getiren sakin bir rahatlama duygusudur. Aslında, stres giderme, masaj terapisini düşünürken akla gelen ilk faydalardan biridir . Ayrıca daha sağlıklı bir yaşam tarzı elde etmeye çalışan herkes için önemli bir bileşen. Klinik çalışmalar, tek bir ½ saatlik oturumun bile kalp atış hızı, kortizol düzeyleri ve insülin seviyelerini önemli ölçüde düşürebildiğini gösteriyor – bunların tümü masaj terapisinin ve stres yardımının neden elele gittiğini açıklıyor.


Stres için Masaj Terapisinin Faydaları Vücudunuzun bakımını önceliklerinizin en üstünde olmalıdır. Artık rutininize terapötik masaj ekleyerek kendinizi hissedeceksiniz, bakacağınız ve daha da sağlıklı bir gelecek vaat edeceksiniz. Aslında, stres giderme tek başına canlılığınızı ve zihin durumunuzu geliştirebilir. Peki rahatlatıcı, terapötik bir masaja kıyasla uzun, mutlu bir yaşam için hazırlık yapmak için daha iyi bir yol var mı? Sağlık programınıza stres yumuşayan masaj eklemek istiyorsanız, günlük baskılar ve endişe ile mücadele ederken güçlü bir müttefik olabilir. Stresin iyileştirilmesine ek olarak, devam eden masaj terapisi, ağrıyı azaltabilir, enerji düzeylerini artırabilir ve genel fiziksel ve zihinsel performansı artırabilir. Deneyimli profesyonel terapistlerimiz, her masajı (ve stres giderme) oturumunu bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirmektedir.

İndeks: Eskimo, Masaj, Göğüs ağrısı, yorgunluk, Baş ağrısı, Kas gerginliği, ağrı, Cinsel dürtü, Uyku, Mide bozukluğu, Masaj Terapisi, Stres, terapötik,
—-

loading…

loading…

—-

56 thoughts on “Kış Aylarında Eskimo Masajı Strese Faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir