Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-1

Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-1
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Sağlığın rengi derler. Yeşil renklerle sinir sisteminde sakinleştirici etkisi olduğu için histeri ve sinir yorgunluğunu iyileştirmeye etkisi olabilir ve depresyonda etkili olurken migreni de hafifletilebilir. Açık yeşil, kılcal damarları genişletir, basıncı düşürür. 

Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Öte yandan barış, huzur, dinlenme, düşünce ve çalışma rengidir. Duyguları etkiler, yatıştırır ve rahatlar. Bir denge işaretidir. Kırmızı ile beraber olumsuz etkileri vardır. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk En bilinen etkileri kan basıncını düşürür, sinir sistemini yatıştırır, migren, kişisel denge kurar, yorgunluk ve uykusuzluğun ortadan kaldırır ve kılcal damarları genişletir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve renk uzmanları, bazı insanların doğaya olan tutkusunu yeşilin sakinleştirici özelliğine bağlıyorlar. Sinir sistemini dengeler, bedenin ritmik düzenini koruyucu etkisi vardır. Dostluk ve ümidi simgeler. Kalp rahatsızlıklarında, tansiyon yüksekliğinde ve yorgunluk hallerinde yeşil renk tedavi amaçlı olarak kullanılıyor. Baş ağrısı, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklara karşı. Yeşil renkle ilgili chakraları düzgün çalışan kimseler vicdan sahibi ve adil kişilerdir. Bu renk merkezi özellikle ruh sağlığı açısından çok önem taşıyan bir merkezdir. Şayet yeşil renkle uyum hali içinde bulunan bu chakra düzenli çalışmıyorsa, bu kişiler kötü kalpli ve kindar bir kişilik sergilerler. Arkadaşlarına ihanet edebilir ve başkalarıyla asla işbirliği içinde olmazlar. Yeşil renk ruh ile beden arasında denge ve uyum kurulmasında önemli bir renktir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve bu renkle ilgili tedavi esnasında sodyum, bakır, nikel, krom, kobalt, azot, klorofil, demir sülfat gibi elementlerin hastanın üzerinde bulunması tavsiye edilir. Baş ağrısı, kan çıbanı, kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklar hep bu merkezin düzensiz çalışmasından dolayı ortaya çıkar. Tedavi devam ettiği süre boyunca bol miktarda yeşil sebze ve meyvelerin yenilmesi tavsiye edilir. Yeşil Huzuru, hayatı, büyümeyi ve mutluluğu temsil eder. Tabiatta bol miktarda yeşil ve yeşilin tonları görülür.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil dinlendirir, psikolojik durumu dengeler ve gevşetir. Rahat hareket etmeyi sağlar. Yeşilin insan ruhu ve bedenindeki dinlendirici tesirleri, kaygı ve depresyona iyi gelir. Yeşil bir ortamda insanlar kendilerini daha enerjik ve canlı hissederler. Bu rengin hakim olduğu mekânlar daha geniş görülür. Derin ve yavaş nefes almayı kolaylaştırır.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Kalp Chakrası Bu chakra, kalp ve kan dolaşımı üzerinde otorite kurmuştur. Yeşil renktedir. Yeşil: Dünya üzerinde en çok bulunan renklerden biridir. Yeşil renk sakinleştirici bir özellik
taşıdığı için, enerjimizi dengeler ve şefkat duygularımızı arttırır. Sahip olduğu özelliklerden dolayı, sinir sistemini dengeleyici ve ateş düşürücü etkiler gösterir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk spektrumunda maviye yakın olan açık yeşil (camgöbeği tonları) bir çok hastalığın tedavisinde kullanılır. Dostluk, ümit, inanç ve barış duygularının geliştirilmesinde de yeşil rengin enerjisinden faydalanılır. Yeşilin en etkili olduğu bölge, kalp chakrasıdır. Bu özelliği ile kalp rahatsızlıklarında, yüksek tansiyonda, baş ağrısı ve bitkinlik hallerinde tedavi amaçlı olarak kullanılır. Unutulmaması gereken bir nokta ise yeşilin kanser ve tümör gibi hastalıkları iyileştirmek amacıyla asla kullanılmaması gerektiğidir. Çünkü yeşil renk her türlü büyümeyi ve ilermeyi hızlandırdığı için, bu tür hastalıkları daha da tehlikeli bir hale getirebilir. Yeşil: Doğanın ve huzurun rengidir.

Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Trafik işaretlerinde otoyolu ifade eden yeşil tabelalar genişlik ve rahatlık mesajı verir. Yeşili bolca kullanan kişiler yardım etmeyi severler ve insancıldırlar. Yeşil ışın, “kalp şakrası” tarafından emilir ve kalp merkezini kontrol eder. Dünya üzerinde en çok bulunan renklerden biridir. Yeşil, doğanın, dengenin, barış ve uyumun rengidir. Yeşil renk sakinleştirici bir özellik taşıdığı için, enerjimizi dengeler ve şefkat duygularımızı arttırır. Dostluk, ümit, inanç ve barış duygularının geliştirilmesine yardımcı olur. Yeşil, kalp rahatsızlıklarında, yüksek tansiyonda, baş ağrısı ve bitkinlik hallerinde tedavi amacı ile kullanılır. Yeşil, psikolojiyi düzeltiyor: Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Psikolojik problemlerin giderilmesinde çok önemli rolü vardır. Uykusuzluklara, aşırı heyecanlara, bel ağrılarına, yüksek tansiyona, asabiliklere, aynı zamanda mide, akciğer, rahim, göğüs ve kalın bağırsak kanserindeki ilerlemeleri durdurur ve ağrılarını sakinleştirir.

Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Baş ağrısı, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklara karşı. Yeşil renkle ilgili chakraları düzgün çalışan kimseler vicdan sahibi ve adil kişilerdir. Bu renk merkezi özellikle ruh sağlığı açısından çok önem taşıyan bir merkezdir. Şayet yeşil renkle uyum hali içinde bulunan bu chakra düzenli çalışmıyorsa, bu kişiler kötü kalpli ve kindar bir kişilik sergilerler. Arkadaşlarına ihanet edebilir ve başkalarıyla asla işbirliği içinde olmazlar. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil renk ruh ile beden arasında denge ve uyum kurulmasında önemli bir renktir. Bu renkle ilgili tedavi esnasında sodyum, bakır, nikel, krom, kobalt, azot, klorofil, demir sülfat gibi elementlerin hastanın üzerinde bulunması tavsiye edilir. Baş ağrısı, kan çıbanı, kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, mide ülseri ve kanser gibi rahatsızlıklar hep bu merkezin düzensiz çalışmasından dolayı ortaya çıkar. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Tedavi devam ettiği süre boyunca bol miktarda yeşil sebze ve meyvelerin yenilmesi tavsiye edilir. Yeşil/Kalp çakrası Kalp, dolaşım sistemi, kollar ve akciğerlere hitap eder. Yeşil, kas dokusunu uyarırken kanı güçlendirir. Sizi dengede tutar. Duygusal sorunlarınız olduğu zaman yeşil renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil aynı zamanda bereketin rengi olduğundan maddi konularla ilgilendiğiniz dönemlerde yeşil renkte kıyafetlere yaşamınızda daha çok renk vermelisiniz. Kıskançlıktan ve negatif enerjilerden kurtulmak için yeşil iyi bir seçimdir. Kıskançlıktan ve negatif enerjilerden kurtulmak için yeşil iyi bir seçimdir.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Anahata ya da kalp chakrası yeşil enerjiyi emer dolaşımı, kalbi ve heyecanları yönetir. Sık sık yeşil giymek aşkta takıntılı olma eğilimini ortaya koyar. Ne zaman giymelisiniz? Sabırlı ve yardımsever olmaya ihtiyaç duyduğunuz her an. Yeşil verimlilik, cömertlik ve denge ile bağlantılı olan renktir. Yine de sık sık yeşil giymek dalgınlık eğilimi göstermenize neden olabilir. Duygularınızı ifade etmek istediğiniz zaman yeşile, kendini ifade etme rengi olan sarı bir dokunuş ekleyin. İş hayatında yeşil, mantıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Çocuklar yeşili severler, onlarla çalışan kişiler için yeşil ideal bir renktir. Ne yemelisiniz? Üzüm, bezelye ve fasulye gibi yeşil besinler sakinleştirici ve stresten arındırıcı bir etkiye sahiptir.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Dikkatin ve konsantrasyonun rengidir. Bu, yemyesil bir ormana dalan kisideki ilk refleksi olmasi ile izah ediliyor. Bu rengi sevenler, saglam bir iradeye ve baskalarini kontrol etme yetenegine sahiptirler. Asiri yesil, kisinin süper denetimini, hafif yesil ise bosvermisligi simgeler. Trafik lambalarında yeşil ışık geç anlamındadır. Arabanın kısa farlarını yaktığımızda panelde gösterge olarak yeşil ışık yanar. Paralı yola (otobana) çıkmadan önceki trafik levhaları ve şehirler arası yollardaki uzaklıkları gösteren trafik levhaları da hep yeşil renklidirler. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil de güven, huzur, rahatlatıcılık, dinlendiricilik ve kısmı bir derinlik söz konusudur. Yeşilin; tutarlılık, kişilik, sadakat, büyüleyicilik, fanatizm ve seviyeli bir şovenizmi..? ifade ettiğini söyler. Ormanlar koyu yeşilken, yeni çıkan otlar ise açık yeşildir. Bankaların logolarında maviden sonra yoğunluklu olarak kullanılan ikincil renk yeşildir. Yeşilin doğallığı, doğa rengi olması ya da doğa ile bütünleşmesinin gereği olarak vejeteryanlıkta da yoğun olarak kullanılan bir renk olması söz konusudur. Yeşil yaratıcılığı körükler. Yatak odasının yeşile boyanması ailenin huzurunu, mutfak duvarlarının yeşille bezenmesi de aşçıların üretkenliğini motive eder. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Hastanelerde hastalar rahatlasın diye yeşil renkten yararlanılırken, ameliyathanelerde doktorlar yeşil elbise giyerler. Ve ameliyat olan hastanın cerrahi müdahale yapılan yerinin dışındaki bütün vücudu yeşil bir bez ile örtülür. Yine bir hadise göre de gözünü dinlendirmek isteyenlerin yeşile bakması salık verilir.
Yeşil rengi diğer renklere göre ilk sıraya yerleştirenler; yeniliklere ve yaratıcılığa hayranlık duyar ve yaratıcı bir insan olmaya çalışırlar. Kolay elde edilen şeylerdense zor elde edilen başarıların peşinde koşarlar. Toplumda ünlü bir insan olmayı ve geniş bir çevre edinmeyi arzularlar. Öncelikle kendi düşüncelerinin, değer yargılarının ve görüşlerinin doğruluğuna inanırlar.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil Dünya üzerinde en çok bulunan renklerden biridir. Yeşil renk sakinleştirici bir özellik taşıdığı için, enerjimizi dengeler ve şefkat duygularımızı arttırır. Sahip olduğu özelliklerden dolayı, sinir sistemini dengeleyici ve ateş düşürücü etkiler gösterir. Renk spektrumunda maviye yakın olan açık yeşil (camgöbeği tonları) bir çok hastalığın tedavisinde kullanılır. Dostluk, ümit, inanç ve barış duygularının geliştirilmesinde de yeşil rengin enerjisinden faydalanılır. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşilin en etkili olduğu bölge, kalp chakrasıdır. Bu özelliği ile kalp rahatsızlıklarında, yüksek tansiyonda, baş ağrısı ve bitkinlik hallerinde tedavi amaçlı olarak kullanılır. Unutulmaması gereken bir nokta ise yeşilin kanser ve tümör gibi hastalıkları iyileştirmek amacıyla asla kullanılmaması gerektiğidir. Çünkü yeşil renk her türlü büyümeyi ve ilermeyi hızlandırdığı için, bu tür hastalıkları daha da tehlikeli bir hale getirebilir. Tüm bedenimiz için genel dengeleyici ve şifacı olarak etki eder. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Düşünce ve duygulanım değişikliklerini kısmen stabil edici etkisi vardır.Psikolojik rahatsızlıklarda, uykusuzluk ve uyumsuzluklarda kullanılır. Yeşil rengi tercih edenler yeniliklere ve yaratıcılığa hayranlık duyar ve yaratıcı bir insan olmaya çalışırlar. Kolay elde edilen şeylerdense zor elde edilen başarıların peşinden koşmayı tercih ederler. Toplumda geniş bir çevre edinmeyi isterler. Öncelikle kendi düşüncelerinin, değer yargılarının ve görüşlerinin doğruluğuna inanırlar. Beyin fonksiyonlarının dengelenmesi, hipofiz bezini uyarır, dengeleyici, kas ve doku oluşumunu teşvik eder, temizleyici ve dezenfekte edici (antiseptik, bakteri öldürücü, mikrop öldürücü)
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil Koşulsuz sevgi ve merhametin rengidir. Kızgınlık, kırgınlık, keder ve üzüntülerden kurtulma gereğini gösterir. Kendinizi ve başkalarını sevmek, güvenmek, bağışlayıcı olmanın önemini belirtir. Renk spektrumunun ortasında yer almasından dolayı yeşil denge ile özdeşleştirilmiştir. Yeşil sakinleştiricidir ve Ayurvedik uygulayıcılar tarafından ülser tedavisinde kullanılır. Antiseptik, mikrop öldürücü ve anti-bakteriyel özellikleri olduğu söylenir ve bazen holistik renk terapistleri tarafından bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil, ruhun gelişimini sembolize eder. Değişik kültürlerde kıskançlık ve çekemezlik, umut, şans, derin düşüncenin rengi olarak kabul edilmektedir. Yeşil enerji çakrası sevginin, merhametin, nezaket ve hoşgörünün simgesidir. Madde ve ruhun birleştiği, aynı zamanda erkek ve dişi enerjilerinin de birleşme noktasıdır. Dengede bir yeşil enerji, sevgi dolu, sevgiye açık, insanlara güvenen, risk alabilecek güçte bir düşünce yapısı sağlar. Affedici olma ve karşılıksız sevebilme yeşilin getirdiği özelliklerdir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşilin fazlası talepkar, yargılayıcı, sahiplenici, fazla duygusal, kolay incinen, melodramik özellikler verir. Yeşilin eksikliği ise terk edilmekten korkan, sevgi bağımlısı, bağışlayamayan, kararsız, şüpheci ve paranoyak kişilikler yaratır. Arkadaş canlısı, sevecen, bağışlayıcı, empati kurabilen, merhametli, sevgi ile dolu kişiler dengeli yeşil enerjiye sahiptir.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk dinlendirici, yatıştırıcı ve dengeleyici bir atmosfer yaratır. Denge ve uyum sembolüdür. Giysilerinizde yeşili kullanmanız örf ve adetlere bağlılığınızı gösterir. Bu rengi sevenler aynı zamanda doğayı ve huzuru da severler. Yeşile ilgisi olanların kalbi duygu düzeyleri yüksek olur. Yeşil Anahata ya da kalp chakrası yeşil enerjiyi emer dolaşımı, kalbi ve heyecanları yönetir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Sık sık yeşil giymek aşkta takıntılı olma eğilimini ortaya koyar. Ne zaman giymelisiniz? Sabırlı ve yardımsever olmaya ihtiyaç duyduğunuz her an. Yeşil verimlilik, cömertlik ve denge ile bağlantılı olan renktir. Yine de sık sık yeşil giymek dalgınlık eğilimi göstermenize neden olabilir. Duygularınızı ifade etmek istediğiniz zaman yeşile, kendini ifade etme rengi olan sarı bir dokunuş ekleyin. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve İş hayatında yeşil, mantıklı kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Çocuklar yeşili severler, onlarla çalışan kişiler için yeşil ideal bir renktir. Ne yemelisiniz? Üzüm, bezelye ve fasulye gibi yeşil besinler sakinleştirici ve stresten arındırıcı bir etkiye sahiptir. Yeşil ışın, kalp enerji merkezi tarafından emilir ve kalp merkezini kontrol eder. Dünya üzerinde en çok bulunan renklerden biridir. Yeşil, doğanın, dengenin, barış ve uyumun rengidir. Yeşil renk sakinleştirici bir özellik taşıdığı için, enerjimizi dengeler ve şefkat duygularımızı arttırır. Dostluk, ümit, inanç ve barış duygularının geliştirilmesine yardımcı olur. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil, kalp rahatsızlıklarında, yüksek tansiyonda, baş ağrısı ve bitkinlik hallerinde tedavi amacı ile kullanılır. Unutulmaması gereken bir nokta ise, yeşilin kanser ve tümör gibi hastalıkları iyileştirmek amacıyla asla kullanılmaması gerektiğidir. Çünkü yeşil renk her türlü büyümeyi ve ilerlemeyi hızlandırdığı için, bu tür hastalıkları daha da tehlikeli bir hale getirebilir.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Yeşil Turmalin, Zümrüt, Yeşim, Yeşil taşlar genel iyileştirme ve stres içindir Zümrüt uykusuzluğa ve yüksek tansiyona iyi gelir yeşim zihni açar, böbrek ve mesane rahatsızlıklarını iyileştirir. Zümrüt ve yeşim ilişkilerdeki aşırı sahiplenmenin ve arzunun üstesinden gelmeye yardımcı olur. Bu taşları takmak hırsınızı arttırır yaratıcı fikirler ortaya koyma yeteneğinizi geliştirir. Yeşil taşlar kariyerleri iletişime dayalı kişiler tarafından büyük ilgi görür çünkü yeşil dengenin ve uyumun rengidir yeşil bir taş takmak huzuru sağlar.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk biraz daha aşağı inip kırmızı ışıkla çevrelendiğinizi düşünüp bu rengi soluyun. Bu renk sizi sağlamlaştırır, dayanma gücünüzü arttırır. Son olarak vücudunuzu beyaz bir ışık fanusunun içinde hayal edin ve beş kez nefes alıp verin. Biraz daha aşağı inip kırmızı ışıkla çevrelendiğinizi imgeleyin. Renklerle tedaviye Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Kromoterapi adı verilmektedir. Çok eski çağlardan beri doğu kültüründen yaygın olarak kullanılan Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Kromoterapi günümüzde batı dünyasında da etkili olara kullanılmaya başlanmıştır. Her rengin vücutta Chakralarda karşılığı bulunmaktadır. Chakralar vücudun enerji merkezleridir ve modern tıpta yerleri endokrin sistemi bezlerine denk düşmektedir. Chakralardaki enerji dengesizlikleri sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu dengesizlikleri düzeltmek için ilgili chakranın renklerinden faydalanılmaktadır. Tedavide uygun rengi ışık halinde vücuda vermek, uygun renkli bir taş taşımak yada uygun renkle meditasyon yapmak gibi çeşitli yöntemler kullanılır. Ayrıca kıyafetlerinizi ve bulunduğunuz ortamı sağlık sorununuzla ilgili renkle ilgili düzenleyerek ilginç sonuçlarda alabilirsiniz. Eski Hint terapisine göre doğru renkte giysiler giymek ve doğru renkte aksesuvarlar kullanmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Hatta, hayatınızın fırsatını bile bu şekilde yakalayabilirsiniz. Biraz şansa mı ihtiyacınız var? Bunu kırmızı bir kazak giyerek, bir portakal yiyerek yada elmas bir yüzük takarak sağlayabilirsiniz. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk Hint geleneğine göre hayatınızda şans yaratmak ve aynı anda mutlulukla sağlığı teşvik etmek çevrenizde hangi rengin hakim olması gerektiğini bulmanıza bağlı. “Bir insanın kendini iyi hissetmesi chakra’larına (insan vücudundaki yedi ana nokta) veya vücut ve buna bağlı fizik enerjisine bağlıdır”diye açıklıyor The Indian Luck Book (Hint Şans Kitabı)’nın yazarı Monisha Bharadvvaj. “Her chakra negatif yada pozitif titreşimleri çeker ve özel bir renge bağlıdır. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk bu rengi giymek sizin daha dengeli, mutlu, kontrollü olmanıza yardımcı olur ve buna bağlı olarak dışarıdan aldığınız tepkileri de etkiler. “Kıymetli taşların gücü de aynı şekilde işler. “Kıymetli taşlar chakra’lar üzerinde etkisi olan elektromanyetik enerji yayar,”diyor Monisha. “Renklerine ve etkilenen chakra’ya göre kıymetli taşlar canlılığı arttırabilir, olumsuz etkileri önler, sağlığı korur, kazaları önlemek için gerekli enerjiyi verir ve gelişmeyi hızlandırır. “Öyleyse kullandığımız renklere dikkat edelim. Giydiğiniz Renkler Chakra’larınızı, Mutluluğunuzu ve Ruh Halinizi Etkiliyor. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk bir an için her şeyin aynı renkte olduğunu hayal edelim. Renklerin dünyasına alışmış bizler için, bu durum, ne kadar sıkıcı ve zor olurdu. Bu durumda cisimleri ayırt etmemiz zorlaşır, canlıların ve tabiatın güzelliği oldukça azalırdı. Trafik işaretleri, kılık kıyafetler, kullandığımız eşyalar bize çok az şey ifade eder, kısacası günlük hayat, her şeyiyle birbirine karışırdı.
Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Hayatın renklerini görebilmek Yüce Yaratıcı’nın insana verdiği önemli bir nimettir. Üzerine ışık düşen bütün varlıklarda bir renk meydana gelmektedir. Bizim görebildiğimiz her bir madde, yapısına bağlı olarak emdiği veya yansıttığı ışıkların dalga boylarının beynimizdeki algılanmasına göre bir renge sahip olur. Rengi olmayan bir cisim yok gibidir. ”Renksiz” olmak bile bir rengi ifade eder. Işık, göz ve renkler arasındaki bağlantı ve uyum, Yaratıcı’nın birliğini gösterir. Karanlıkta göremediğimiz bütün renkler ışıkla birlikte ortaya çıkar. Güneş ışığı içinde yedi renk ve onlardan oluşan milyonlarca renk tonu gizlidir. Vicdan sahibi ve adil kişilerde chakraları düzgün çalışan kimselerin kromoterapi Yeşil renk ve Bütün varlıklar, insanın fıtratına uygun renklerle donatılıp süslenmiştir. Hikmet penceresinden bakıldığında, kâinattaki bütün renklerin bir vazifesi vardır. Algılayabildiğimiz renkler, insanın düşüncelerine, duygularına, davranışlarına ve zindeliğine tesir eder. Günümüzde renklerden nasıl istifade edilebileceğine dair araştırmalar yapan enstitüler vardır.

indeks: yeşil, sanat terapisi, alternatif tedavi, Color therapy, art Iherapy, alternative treatment, renk, zihin, beden, duygu, denge, canlılık, Spor, fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı,

—–

loading…

—–
—-

.

Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-2

Ashiatsu Terapisi Ağrıları Hafifletir.

Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.

Yumurta Kas Geliştirir.

.

.

Bilgi kaynaklarımız:
www.enerjistmasor.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

www.google.com

UYARI:
Sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

—–


—–


—–


—–


——


2 thoughts on “Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-1

 1. #TURKEY #AZERBAIJAN #Russianfederation #FRANCE #GERMANY #UNITEDKINGDOM #Rusya #ru #Unitedstates #deutschland #ARGENTINA #AUSTRALIA #AUSTRIA #BRAZIL #BULGARIA
  #CANADA #CHINA #JAPAN #DENMARK #ITALY #MEXICO #HONGKONG #SPAIN #SWEDEN #INDIA #US #SWITZERLAND #BosnaHersek #BELGIUM #FINLAND
  #HauteCouture #gown #vogue #lebanon #beirut #wedding #dress #women #star #celebrity #bridal #bride #bridesmaids #fashionblogger #fashionista #middleeast #hollywood #redcarpet #editorial #fashionweek #instafashion #handmade #weddinggown #bridemanila #bemylady #bmltuloyangkasal #bmleverlastingvow #manila #boudoirphotography #boudoirphotographer
  #Weddingshoot #dubai #dugun #bridal #bride #brides #veil #weddingveil #NAEEMKHAN #giokathleen #couture #hautecouture #altamoda #fashion #fashionblogger #fashionshow #paris #pfw #KJdetails #redcarpet #wedding #weddingdress #ZN #ZiadNakad #weddingdresses #netaporter #sexual #ss16 #designer #fashiondesigner
  #love #signatureshoots #cinematography #videography #femalephotographer #mojito #coctails #drinks #sunnydays #15eylulkiraathanesi #podyumpark #fresh #freshdrinks #applemojito #mint #mintmojito #günaydın #goodmorning #morningcoffee #coffee #coffeelover #coffeetime #happy #girl #girls #cool #instagramers #romantic #usa #model
  #Cairo #bonecadeluxo #macbrasil #chanel #estéelauder #thestudio #salon #Photo #Engagement #Portrait #Weddingideas #prewedding #flawless #urbandecay #nophotoshop #transformation #inglot #makeover #makeup_forever #dior #anastasia #mac #lordandbarry #neked #loreal #makeup_artist #beauty #Egypt #boudoirinspiration #models

  #dior #anastasia #makeover #nophotoshop #transformation #inglot #makeover #makeup_egypt #makeup_forever #dior #anastasia #estéelauder #mac #lordandbarry #loreal #chanel #makeup_artist #thestudio #beauty #salon #Egypt #Cairo #weddingphotography #weddingphotographer #Photo #Engagement #Portrait #Weddingideas #beauty #bonecadeluxo
  —-
  #wedding #weddingphotography #weddingphotographer #salon
  #dugunfotografı #destinationwedding #dugun #love #macbrasil
  #weddinginlahore #femaleweddingphotographer #Weddingshoot #lahore #dubai #weddingphotographerlahore #Egypt #bonecadeluxo #weddingphotographylahore #signatureshoots #thestudio #beauty #videography #femalephotographer #islamabad #Photo #Engagement
  #Cairo #makeup_artist #cinematography #dubaiweddingphotography

  #beautyqueen #instamodel #boudoirphotos #bridesmaids #hautecouture #bridal #weddingdress #wedding #bride #telaviv #nyc #sexy #shooting #photoshoot #fashion #style #stylish #onRuffled #ruffledblog #boudoirshoot #boudoir #nyfw #pfw #mfw #vogue #rtw #fashionblogger #chanel #Dior #Armani

  #ElieSaab #CharlizeTheron #JamieLeeCurtis #SharonStone #MonicaBellucci #sharon #stone #hotcelebs #celebs #hot #celebrity #stars #naked #hotstars #famous #brides #bridetobe #bridestyle #altı #dantel #kot #ayakkabı #çanta #hilton #chanel #dior #beymen #giyim #bursa #dubai

  #vitrin #PFW16 #ParisFashionWeek #Balmain #FW17 #FW18 #islamabad #giokathleen #readytowear #springfashion #spring #knitwear #fashion #altamoda #style #Lazarofall17 #samelace #differentstyles #behindthescenes #jlmcouture #lazarobridal #lazaro #besties #brides #bridestobe #bridal #wedding #weddingday #weddingdress #wedding2017
  ***
  #weddingphotography #weddingceremony #dresses #weddingfashion #gelin #gelinsaçı #gelinolmak #gelinlikmodelleri2017 #gelinlikmodelleri #gelinlik #gelinbasi #gelincicegi #bride #hairstylest #prewedding #flawless #urbandecay #macbrasil #makeup_artist #chanel #hairstylest #prewedding #flawless #urbandecay #nophotoshop #transformation #inglot #makeover #makeup_egypt #makeup_forever

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir