Bonnie Prudden Terapi Acı, Ağrıyı Alır.

Bonnie Prudden Terapi Acı, Ağrıyı Alır.
Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi 1976’da fiziksel uygunluk uzmanı Bonnie Prudden tarafından geliştirilen bu teknik, parmakları, eklemleri ve dirsekleri kullanarak birkaç saniyeliğine noktaları tetiklemek için sabit bir basınç uygulayarak ve daha sonra iyileşmeyi daha da kolaylaştırmak için belirli gerilme ve egzersiz tekniklerini uygulayarak ağrıyı ortadan kaldırmayı amaçlıyor . Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi diğer avantajların yanı sıra, bu teknik ağrıyı hafifletmeye, kasları rahatlatmaya ve dolaşımı ve esnekliği geliştirmeye yardımcı olur.


Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden TerapiHakkında “Tetik noktaları”, doğumdan önce hayatta herhangi bir zamanda hasar gördüğünde kas içinde kalma hissi veren kaslarda son derece rahatsız edici lekelerdir. Kazalar, spor, meslekler ve hastalık paylarını arttırır. Fiziksel veya duygusal olmak üzere aşırı stres olduğunda tetik noktaları etkinleştirilir. Aktive edilmiş tetikleyici nokta kasları spazmın içine atar ve spazm ağrıya neden olur. Yaşlı insanlar daha genç olanlardan daha çok acı çekiyorlar, çünkü tetik noktaları kazanmak için daha fazla zamanınız var … Daha fazla yıl yüzünden değil.
“Ölüm değil, acı insanlığın düşmanıdır” Ağrı Silme Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden TerapiYolu Bir Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapioturumunda, tetik noktaları basınç ile etkisiz hale getirilir ve daha sonra rahatlamış olan kaslar normal durumlarına dönmelerine yardımcı olmak için pasif şekilde uzatılır. Ortalama oturum sayısı ondan az. Sertifikalı Bonnie Prudden Myotherapists , sırt ağrısı, baş ağrısı, karpal tünel, kaza ve mesleğe bağlı yaralanmalar, MS, fibromiyalji ve artrit dahil olmak üzere çeşitli hastalıklara bağlı şişme ve rahatsızlık gibi çeşitli sorunları halletmek için benzersiz bir niteliktedir. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden TerapiMyotherapy, atletler, sanatçılar, müzisyenler, şarkıcılar, bilgisayar operatörlerinin tedavisinde çok başarılı olmuştur.

Bonnie Prudden kim? Genel kamuoyunun ilk önce 1955’te ortalama Amerikalı erkek çim biçme işleminin haftada bir kez herkes için yeterli egzersiz olduğunu düşündüğü Bonnie Prudden’ı duydu; Ortalama bir Amerikalı kadın, süpermarket çevresinde haftalık geziyle uğraştı; ve ortalama bir Amerikan çocuğu, boş zamanlarının çoğunu ailenin 12 inçlik TV setinin titreşen siyah beyaz ışıkta harcadı. Bonnie Prudden, 1947’de iki kızı ve arkadaşları için öğleden sonra ikindi “koşullandırma” egzersiz dersleri vermeye başladığında, devlet okullarının ne kadar az bedensel etkinlik sağladığını ilk gördüğünde, ülkenin fiziksel uygunluğuna duyulan ilgisizlik devam eden bir hayal kırıklığıydı. Fiziksel egzersiz ihtiyacına inanarak ve Amerikan çocuklarının dünyada fiziksel açıdan en uygun olduklarını ispatlamaya kararlı olarak, halkın sağlık konusunda bilinçlendirilmesi için bir çok kampanya başlattı. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi Drs tarafından geliştirilen bir testin kullanılması. New York Presbyterian Hastanesi’nden Hans Kraus ve Sonja Weber, Bonnie çocuklarını Avrupa, Orta Amerika ve Amerika’da test etmeye başladı. Kraus-Weber testinde altı basit hareket vardı ve bunları uygulamak 90 saniye sürdü. İtalya, Avusturya ve İsviçre’de, test edilen çocuklar yüzde 8 başarısızlık oranı sergilediler. Guatemala’da başarısızlık oranı yüzde 21’e yükseldi. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi Fakat dünyanın en zengin ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeydi, arıza oranı yüzde 58’e çıktı! Bonnie kişisel olarak test sonuçlarını Washington DC’de Başkan Vekili Şikayet Eden Raporu ve “Birlik Konunun Şekli” olarak bilinen Başkan Eisenhower’e taşıdı.

Bonnie’nin raporu sadece Başkanlık Konseyi’nin Gençlik Spor Konseyi (şimdiki Başkan Konseyi) Spor ve Beslenme üzerine) Amerika’nın fiziksel uygunluğa olan tutumundaki radikal değişikliğin başlangıcıydı. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi Günümüzde çalışan spor ayakkabıları ve aerobik sınıfları, egzersiz makineleri ve sağlık ve esenliğe olan önemi ile günümüz bebek boomeraları, başlangıçlarını, Amerika’yı uyandırmak için Bonnie’nin kararlılığına kadar izleyebilir; Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi hareket ettirmek, yürümek, koşmak, koşmak, yukarı kaldırmak, oturmak için ve aydınlatmak. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi sadece çocukların zindeliklerine ilişkin ilk kitabı yazmayıp 15 tane daha takip etti! Altı egzersiz albümü oluşturdu, ulusal televizyonda ilk düzenli egzersiz yerlerine ev sahipliği yaptı, kendi sendikasyon televizyon şovunu yaptı ve okullar, hastaneler, kamplar, fabrikalar, cezaevleri, zihinsel kurumlar ve sosyal kulüplerde yüzlerce egzersiz ve fitness programını kurdu. Bonnie, Birleşik Devletlerde ilk aktif doğum öncesi ve doğum sonrası programları, ilk bebek bezi spor ve yüzme programını (500.000’den fazla bebek Prudden yolunu yüzmeyi öğrendi), ilk koordine edilmiş egzersiz programlarını, yaşlılar, kızlar ve kadınlar için ilk YMCA ve Kız Klubu programlarının birçoğu ve ilk “kuru” kayak okulu. Bonnie, bebekler için ilk ana bebek yüzme-spor sınıflarını kurdu.
1976’da Bonnie’nin hayatı sürpriz bir dönüş yaptı. Başkan Kennedy’nin eski Beyaz Saray doktoru Dr. Janet Travell tarafından geliştirilen tetik nokta enjeksiyon tedavisi gören bir kadını kontrol ederken Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapi, aynı tetik noktalarına dış baskı uygulayarak kadının ağrısını rahatlatabileceğini keşfetti. Aylar sonra, anatomi kitaplarını okuduktan ve arkadaşlarıyla denemeden sonra, Bonnie Myoterapiyi dünyaya tanıttı. 1980’de yayınlanan Pain Erasure: The Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden TerapiWay adlı kitabında Myotherapy’in tüm ağrıların yüzde 95’ini başarıyla ortadan kaldırabileceğini özenle belirtti. 1984’te Bonnie Prudden’ın Ağrısız Yaşam için Tam Rehber tarafından takip edildi ve 1985’de 50 Topluluktan Sonra İçin Fitness Rehberi tarafından çalışmalarının bir sonraki aşamasını başlattı. 1979’da Bonnie Prudden’ın iki yıllık Fiziksel Sağlık ve Miyoterapi Okulu’nu açtı. Miyoterapi tekniklerini modernleştirdikten ve eğitim sistemini daha etkin ve verimli hale getirdikten sonra, 1985 yılında Myotherapy öğrencileri için 1300 saatlik, bir yıllık bir program ilan etti. Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapive Fiziksel Sağlık Programından mezun olan bazı mezunlar hastanelerde ve doktorlarda ve dişhekimlerinde çalışmayı seçmiş olsalar da çoğu kendi başarılı kliniklerine açtılar.
Bonnie ve onun Myotherapistleri yıllar geçtikçe binlerce doktor ağını ve tıbbi bir mesleği, yeni ve “tıbbi olmayan” herhangi bir şey hakkında aşırı şüpheyle ikna ettiler; Myoterapi, yalnızca neden olduğu ağrı tedavisinde yeni ve uygulanabilir bir yöntem değildir. kas spazmları, ancak kas spazmının neden olduğu şiddetli ağrıdan kurtulmak için kullanılan sürekli tekniğin kısa sürdüğü SADECE tekniktir. Ancak belki de en önemlisi, Myoterapi, Bonnie’nin bireyin sadece iyi olmak istemediğine olan inancına dayanmasına rağmen, kendi iyileşme sürecinde önemli bir rol oynamalıdır. Hastalar, nüksetme durumunda gerekli tetik noktaları haritalayabilen ve sonunda hedefleyebilen bir “yardımcı” getirmeye teşvik edilir. Ayrıca, önceki hakaret yoluyla duygusal veya fiziksel stres altında spazma eğilimli olan kasları nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Sonuç olarak, çoğu Myoterapi hastasının ondan daha az tedaviye ihtiyacı vardır. Sporcular ve sahne sanatçıları için rahatlama genellikle derhal gerçekleşir ve daha sonra performans artar.
Yüzlerce atölye çalışmasının deneyimli bir kıdemlive çeşitli televizyon programlarında Emre Karakaya acı ve ağrılara yararlı Bonnie Prudden Terapison 60 yıl boyunca insanları, mümkün olduğuna inandıklarından çok daha fazla fiziksel kaderini kontrol edebildiklerini ikna etti. Seminerleri, sadece en uygunsuz kanepe patatesini fiziksel zindelik için potansiyel değil, aynı zamanda onun doruk noktalı eğlencesi olarak gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Aralık 2011’de ölümüne kadar Bonnie enerjiyle doldu ve bunu herkesi cumhurbaşkanlarından çocuklara, duygusal ya da fiziksel olarak zorlu olanlardan sadece günlük hayat arkadaşlarına kadar zorla dolduran mesajı dinlemek “diye” söyledi. İğneleyici veya tetikleyici noktalar hakkında dersler veriyor olmasına rağmen, Bonnie’nin mesajı her zaman açık, öğretici ve acısızdır: SİZ kendini iyi alabilir ve SİZ kendini iyi koruyabilir. 1955’te ülkeyi fiziksel uygunluğa uyaran bir mesajdır ve acıdan ve her yıl binlerce Amerikalıya fiziksel refah sevinci getirmeye devam eden bir mesajdır. İlhamdan öte, Bonnie’nin seminerleri, sorunların aşılmaz olduğu varsayılan canlı ve rasyonel çözümleri sunar.

indeks: fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, stres, kas, Doku, Enerji, Emre Karakaya, Enerjist Masör, Bonnie Prudden Terapi, Bonnie Prudden,

 

.

Rus Masajı Faydalıdır.

Adaçayı Depresyona iyi Gelir.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

http://www.bitkiveinsan.com/kizilcik-saglikli-cinsel-yasam-saglar/

—–

loading…

—–
—-
.

Bilgi kaynaklarımız:
www.enerjistmasor.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

www.google.com

UYARI:
Sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

—–


—–