Aküpresür insan Sağlığında Yararlıdır.

Aküpresür insan Sağlığına Yaşam Gücüdür.
İnsan sağlığında Akupunktur, bazılarının akupunkturdan bile daha yaşlı olduğuna inanan eski bir şifa şeklidir. Parmakların (ve bazı durumlarda ayak parmaklarının) vücudun kendini iyileştirme kabiliyetini artırmak için cildin yüzeyindeki önemli noktalara baskı yapmasını gerektirir. Bu noktalara basmak, kas gerginliğini gidermekte ve iyileşme sürecine yardımcı olmak için hayati enerji ya da “yaşam gücü” olan kan dolaşımını ve qi’yi (çerez olarak telaffuz edilmektedir) teşvik etmektedir .
İnsan sağlığında Akupunktur ve akupunktur biraz benzer. İnsan sağlığında yaşam gücü Aküpresür masajı, bazen “needleless insan sağlığında Akupunktur” olarak adlandırılır, çünkü her iki iyileştirme biçimi de istenilen sonuçların elde edilmesi için aynı noktaları kullanır. Ana fark, bir insan sağlığında Akupunkturçunun iğneler sokarak noktaları uyarması, buna karşılık bir insan sağlığında Akupunkturcu parmak basıncıyla aynı noktaları uyarmasıdır  insan sağlığında Vücuttaki spesifik noktaların uyarılması, endorfinlerin (ağrıyı hafifleten vücut tarafından üretilen kimyasallar) salınmasını tetikleyebilir. Endorfin salındığında ağrı engellenir ve etkilenen bölgeye kan ve oksijen akışı artar. Bu kasların rahatlamasına ve iyileşmeye neden olur. Akupresürde, geleneksel Çin tıbbı konseptlerinin çoğunda olduğu gibi, lokal semptomlar tüm vücudun durumunun bir ifadesidir.

Doğru uygulandığında, insan sağlığında akupresür dolaşımı arttırır, gerginliği azaltır ve vücudun rahatlamasını sağlar. insan sağlığında gerilimi azaltmak, bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı olmasını sağlar. Bununla birlikte, insan sağlığında akupresürü aniden uygulamak veya tedavi sırasında çok fazla kuvvet kullanmak morluk ve rahatsızlık yaratabilir. Karın, kasık, koltuk altı veya boğazdaki noktalara basınç uygulamak için büyük özen gösterilmelidir. insan sağlığında geçici olarak görülen yara izlerine, yanıklara, enfeksiyonlara ya da cilt lezyonlarına sahip olan kadınları tedavi etmek için özel dikkat gösterilmelidir.

indeks: yaşam gücü, Aküpresür, insan, Akupunktur, endorfin, Çin tıbbı, qi, life force, acupressure, human, acupuncture, endorphin, Chinese medicine, qi,

 

.

Rus Masajı Faydalıdır.

Adaçayı Depresyona iyi Gelir.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

http://www.bitkiveinsan.com/kizilcik-saglikli-cinsel-yasam-saglar/

—–

loading…

—–
—-
.

Bilgi kaynaklarımız:
www.enerjistmasor.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

www.google.com

UYARI:
Sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

—–


—–

19 thoughts on “Aküpresür insan Sağlığında Yararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir